Hakkımızda

Hakkımızda

"Tecrübemizle ihtiyaç duyduğunuz hizmeti sunacak deneyime sahibiz."

Aycore Madencilik
İth. ve İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Aycore Madencilik İth. ve İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. 2017 yılında Almila Teknik Madencilik ve Zengan Metal firmalarının dış ticaret operasyonlarını yönetmek ve piyasadan maden temini sağlayarak, ihracatını yapmak amacıyla kurulmuştur. Şirketimiz kolektif çalışma ruhunun katkısıyla kurulduğu günden bugüne sürekli büyümüş, ihracat hacmi ile sektörde söz sahibi firmalar arasına girmiş ve ülkemize döviz girdisi sağlamanın haklı gururunu yaşamaktadır. 

Şirketimiz aylık 5000 tona kadar Çinko Kurşun madeni üretmektedir. Üretmiş olduğu Çinko Cevherini ihraç edip karşılığında düzenli olarak minimum %99.95 saflıkta Çinko Külçe ithalatı gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda külçeyi millileştirmeden antrepo’da devredebileceğimiz gibi ithalatını yapıp millileşmiş olarak da satışını sağlamaktadır. Çinko külçenin yanı sıra flotasyon teknolojisiyle kurşun cevherini zenginleştirerek oksitli kurşun konsantre üretmektedir. 

Aycore Madencilik nitelikli çalışanları, tecrübeli ve eğitimli personeli, ufku açık ve ileriyi görebilen yöneticileriyle hedefleri çerçevesinde yoluna sağlam adımlarla devam eden, üstleneceği sorumlulukların altından kalkabilecek donanım ve bilgi birikimine sahip atılımcı bir şirkettir.

  • 10+ Tecrübe
  • 3+ Maden Sahası
  • 5000 Ton Üretim
  • %99,95 Min. Saflık Oranı
Temel Değerlerimiz
Etik Değerlere Bağımlılık
Etik Değerlere Bağımlılık

Kişisel ahlak ve kurum ahlakı en temel değerimizi oluşturmaktadır. Tüm çalışmalarımızı etik değerlerden taviz vermeden gerçekleştiriyoruz.

Ortak Akıl ve Katılımcılık
Ortak Akıl ve Katılımcılık

Firmamız faaliyetlerini sürdürürken çalışanları ve yöneticileri ile ortak akıl çevresinde ve katılımcı girişimlere fırsat vermektedir.

Kurumsal Aidiyet
Kurumsal Aidiyet

Firmamızın temel ilkesinden biri de her bir çalışanımızın firma hedeflerini kendi firması ve kendi hedefleri gibi görerek kendisini işine ait hissetmesi ve uzun soluklu çalışma arkadaşlığı yapmasıdır.

Yenilikçilik ve Girişimcilik
Yenilikçilik ve Girişimcilik

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde tüm yenilikleri yakından takip edip küresel dünyanın hızına ayak uydurabilmek için buna yönelik girişimlerde bulunmaktayız.

İnsan ve çevreye saygı-duyarlılık
İnsan ve çevreye saygı-duyarlılık

Yaptığımız iş yeraltındaki kıt kaynakların çıkarılması ve yeryüzünde bu kaynakların verimli şekilde kullanılmasının sağlanmasıdır.  Bunu yaparken temel ilkemiz çevreye ve insana saygılı ve duyarlı olmaktır.

Güven ve Şeffaflık
Güven ve Şeffaflık

Tüm çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve diğer ülkelerle güçlü, sağlıklı ve verimli bir ortaklık sağlamak için güvene ve şeffaflığa dayalı açık ilişkilere ve iletişime büyük değer veriyoruz.

Misyon ve Vizyonumuz
Misyon ve Vizyonumuz

Tüm çalışmalarında uluslararası standartları, sürekli iyileştirmeyi ve yeniliği yakalamayı hedefleyen şirketimiz, ülke ekonomisinin gelişmesine katkıda bulunmayı, kararlılık ve insanlığa saygı ile sürekli büyümeyi sağlamayı misyon ve vizyon olarak benimsemiştir.

Amacımız, ülkemizin doğal kaynaklarını çevreye ve doğaya zarar vermeden en verimli şekilde değerlendirmek ve modern teknolojilerle Türk Dış Ticaretinin ve madenciliğinin gelişmesine katkıda bulunmaktır.

İş Ortaklarımız

Mümkün olan en iyi işi yapmak için çabalıyoruz. Güven ve karşılıklı saygıya dayalı kalıcı iş ortaklarımızla ilişkileri geliştirmekten gurur duyuyoruz. İş ortaklarımız arasında alanında en iyi performans gösteren ve en beğenilen şirketlerinin, hukuk firmalarının ve endüstri kuruluşlarının yanı sıra pek çok ve uluslararası ve devlet kurumları bulunmaktadır.

Zengan Metal Madencilik
Almila Teknik Madencilik
Alfamine Madencilk & Ticaret
Erva Teknik Madencilik
Maroc Zinc
×