İnsan Kaynakları

Aycore Madencilik genel bakış ve istihdam politikası;

Aycore madencilik olarak faaliyet gösterdiğimiz Kayseri’de ve ilçelerinde maden ocaklarımızın bulunduğu bölgelerde ve etrafından çalışmak isteyenlere iş imkanı sunuyoruz. Bununla birlikte alan kısıtlaması olmadan ülkenin her yerinden iş başvurusu alarak uygun bulduğumuz kişiler ile çalışmaktayız. Buna yönelik ilanlar ile işe alım gerçekleştiriyoruz. Sadece Aycore madencilik olarak değil diğer firmalarımız olan Zengan, Almila, Erva, Alfamine Madencilik için nitelikli personel alımları yapıyoruz. Böylece başvuru yapmış olan kişinin özgeçmişi şirket havuzuna düşüyor ve niteliklerine uygun firma-iş eşleşmesi yaparak başvuran aday için en uygun pozisyon belirlenmiş oluyor.

İş başvurusunda bulunan adayların özgeçmişlerini tarayarak uygun bulduğumuz adaylarla yüz yüze mülakat gerçekleştiriyoruz. Çalışma standartlarımız hakkında detaylı bilgiler vererek taleplerimizi sunuyoruz. İstekler uyuştuğunda süreci kısa sürede tamamlayıp işe alım gerçekleştiriyoruz.

Bizimle çalışmasına karar verdiğimiz personel için iş başı yapmadan önce gerekli olan güvenlik ve iş emniyeti konularında eğitimler veriyoruz. Eğitimin kapsamı güvenli ve teknik bilgileri içeren çalışma standartlarından oluşmaktadır. Bu eğitimi almadan iş başı yapmıyoruz.

İnsan kaynakları politikamız;

  • Değer yaratmak için üretmek, üretmek için çalışanlara değer verme gerekliliğinin bilincindeyiz.
  • Nitelikli, alanında uzman, gelişime açık, mutlu ve katma değer oluşturan insan kaynağı oluşturmak amacındayız.
  • Dürüstlük ve şeffaflık kapsamında insan ilişkilerini önemsiyoruz. Buna yönelik seçimler yapıyoruz.
  • Yenilikçi, üretken çalışanlarımızı her zaman destekliyoruz.
  • Yaptığımız iş çevreye ve insana duyarlılıktan taviz vermeden yürütülmesi gereken bir iştir. Bu bilinci tüm çalışanlarımız arasında yaymak istiyoruz.
  • Çalışanlarımızın bilgi birikimlerini ve tecrübelerini önemsiyor kariyerleri için daha fazlasına katkı sağlamak istiyoruz. Eğitimlerinde ve gelişimlerinde destek sağlıyoruz.
Bizimle Çalışmak İster Misiniz ?
×